Главная Телевидение Cпутникове ТВ

Cпутникове ТВ

Спутниковое телевидение — система передачи телевизионного сигнала от передающего центра к потребителю, использующая в качестве ретранслятора искусственные спутники Земли, расположенные в космосе на орбите, и оснащённые приёмопередающим оборудованием.

 

БЕЗКОШТОВНЕ СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Супутникова антена, налаштована на супутники Astra, Amos та Hot Bird, дає можливість приймати досить багато телеканалів без абонплати. Такий варіант підключення в Україні є найпопулярнішим. Вибір телеканалів досить широкий, практично всі українські канали і близько 20-ї російських, але відсутні тематичні канали: спортивні, дитячі, канали з кінофільмами. Такі канали не транслюються у відкритому доступі і за їх перегляд треба вносити щомісячну абонплату.

Не варто забувати і про той факт, що ресивери для прийому відкритих телеканалів (FTA), за ціною набагато дешевше тих, що пропонують нам платні оператори, для прийому їх телеканалів. Тому, комплект безкоштовного супутникового телебачення може коштувати в 2-3 рази дешевше. Ціна повного комплекту буде залежати від необхідного діаметра антени, а також супутникового ресивера.

Переваги Найприємніший плюс — це відсутність абонентської плати. Що стосується якості зображення і звуку то безкоштовне супутникове телебачення нічим не поступається платному

Недоліки Наявність реклами. Безкоштовні супутникові канали «живуть» тільки за рахунок реклами. Вона є і її чимало.

 

СУПУТНИКОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ з абонплатою

Пропозиції супутникових провайдерів доступних на території України періодично змінюються, тому надаємо тільки назви основних операторів.

VIASAT

XTRA TV

НТВ ПЛЮС

ТРИКОЛОР

 

Переваги Платне супутникове телебачення, як уже було сказано, відрізняється відсутністю реклами. Є ще одна відмінність — широкий вибір телеканалів. Супутниковий оператор надасть вам на вибір масу супутникових каналів і пакетів, здатних задовольнити практично будь-якого глядача. Найбільш популярні спортивні канали і канали з фільмами, які відсутні в безкоштовному телебаченні.

Недоліки За все, як відомо, потрібно платити, і за задоволення в першу чергу. Абонплата у деяких операторів сягає кількох сотень гривень. В середньому, наприклад, за додаткову плату пакет супутникового тв VIASAT вам доведеться викласти майже 100 гривень. у місяць.

STARNET | СТАРНЕТ