T2

Т2 — це національна цифрова телемережа. Для прийому такого сигналу користувачеві необхідна антена дециметрового діапазону, а також цифровий ефірний приймач для розшифровки сигналу (цифровий тюнер/ресивер).

 

На відміну від аналогового телебачення, яке пропонує лише 4-5 каналів, цифрове дозволяє безкоштовно дивитися 32 каналу в високій якості (в тому числі HD). Антену і ресивер Т2 купити можна практично скрізь. Після покупки ці елементи потрібно просто з’єднати кабелем. А якщо телевізор новий — то цифровий тюнер вже в ньому встановлений.

 

Цифрове телебачення Т2 володіє такими особливостями:

Підвищена стійкість, що відображається на якості зображення і звуку;

Висока чіткість зображення завдяки новим стандартам розпізнавання кадрів;

Впевнений прийом сигналу на відстані 50 км від передавача;

Абсолютно безкоштовне.

 

Якщо телевізор оснащений застарілим вбудованим тюнером-попередником, яка не перетворює цифровий сигнал правильно, знадобиться ресивер, а також антена для Т2 (в межах міста підійде звичайна аналогова).

Ресивер — це пристрій, який перетворює і передає сигнал на екран телевізора. На ринку представлений великий асортимент моделей. Відрізняються вони вартістю, якістю збірки і функціями: можливістю запису і відкладеного перегляду, наявністю ВЧ-модулятора або Wi-Fi, кількістю і набором роз’ємів (RCA, HDMI і USB).

Крім цих елементів для установки вам можуть знадобитися кронштейни для кріплення, підсилювачі сигналу, кабелі та роз’єми. Все залежить від типу вашого житла і його географічного розташування.

STARNET | СТАРНЕТ