Главная Интернет и тарифыТарифы на интернет для физ. лиц в частном секторе

Тарифы интернет для частного сектора

до 100 Мбит/с до 300 Мбит/с до 1000 Мбит/с
199 грн 299 грн 399 грн

1. Повна вартість стандартного * підключення в приватному секторі становить 499 грн. Акційна вартість стандартного * підключення в приватному секторі становить 2000 грн.

Якщо довжина абонентського шлейфу перевищує стандартну, то за кожен метр кабелю понад стандартної довжини додатковостягується 10 грн.

2. Перепідключення від іншого оператора, що надає свої послуги по оптоволоконному кабелю, в приватному секторі, становить ** 499 грн. При цьому, всі кошти зараховуються на рахунок абонента, тобто фактично, перепідключення абонента проводиться безкоштовно.

У вартість стандартного підключення входить: оптичний кабель від вузла провайдера в будинок абонента, кабельний кріплення (при необхідності), буріння одного отвору для введення кабелю, кінцеве обладнання та налаштування одного ПК абонента.

* Довжина стандартного підключення становить 250 м. **

Будь-які акції і знижки розраховуються і діють тільки для стандартного підключення. При цьому умови підключення визначаються умовами Акції.

Додаткові роботи, пов’язані з будівництвом підземного кабельного вводу, не передбаченого проектом або прокладанням кабелю всередині будівлі (в коробах, під плінтусами, за гіпсокартоном або підвісною стелею), налаштуванням обладнання абонента (комутаторів, маршрутизаторів, міжмережевих екранів, телевізійних приставок) виробляються за бажанням Замовником самостійно або за додаткову плату на підставі Договірної ціни.

З вартістю додаткових робіт можна ознайомитись в розділі «Сервісні послуги»

Існуючі абоненти можуть замовити новий тариф на наступний місяць в Особистому кабінеті

Перехід на тариф з більш високою абонплатою здійснюється безкоштовно.

Перехід на тариф з меншою абонплатою варто – 50 грн

Что бы ознакомиться с этапами подключения к интернету перейдите в раздел Как подключиться

STARNET | СТАРНЕТ