Главная Интернет и тарифыТарифы на интернет для юридических лиц

Тарифы интернет для юридических лиц

Название тарифа Абонентская плата Скорость Украина, до Скорость Мир, до
Юр-500 500 грн 100 Мбит/с 10 Мбит/с
Юр-800 800 грн 100 Мбит/с 50 Мбит/с
Юр-2000 2000 грн 1 Гбит/с 100 Мбит/с

 

*(при наличии технической возможности и гигабитного порта в абонента)

1. Повна вартість стандартного * підключення в приватному секторі становить 499 грн.

Якщо довжина абонентського шлейфу перевищує стандартну, то за кожен метр кабелю понад стандартної довжини додатковостягується 10 грн.

2. Перепідключення від іншого оператора, що надає свої послуги по оптоволоконному кабелю, в приватному секторі, становить ** 499 грн.

У вартість стандартного підключення входить: оптичний кабель від вузла провайдера в будинок абонента, кабельний кріплення (при необхідності), буріння одного отвору для введення кабелю, кінцеве обладнання та налаштування одного ПК абонента.

* Довжина стандартного підключення становить 250 м. **

Будь-які акції і знижки розраховуються і діють тільки для стандартного підключення. При цьому умови підключення визначаються умовами Акції.

Додаткові роботи, пов’язані з будівництвом підземного кабельного вводу, не передбаченого проектом або прокладанням кабелю всередині будівлі (в коробах, під плінтусами, за гіпсокартоном або підвісною стелею), налаштуванням обладнання абонента (комутаторів, маршрутизаторів, міжмережевих екранів, телевізійних приставок) виробляються за бажанням Замовником самостійно або за додаткову плату на підставі Договірної ціни.

З вартістю додаткових робіт можна ознайомитись в розділі «Сервісні послуги»

Что бы ознакомиться с этапами подключения к интернету перейдите в раздел Как подключиться

STARNET | СТАРНЕТ